بت پرستان

ای مردم مشرک کافر بدین مثل گوش فرا دهید ( تا حقیقت حال خود بدانید ) آن بتهای جماد که بدون خدا می خوانید هرگز بر خلقت مگسی هر چند همه اجتماع کنند قادر نیستند و اگر مگسی چیزی از آنها بگیرد قدرت بر باز گرفتن آن ندارند طالب و مطلوب هر دو ( ناچیز و ) ناتوانند ( سوره مبارکه حج آیه شریفه 73 ) 

/ 29 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خط نسخ ایرانی

با سلام کسی که در آغاز کار ، فکر و تأمل نکند ، در پایان کار ، آه خواهد کشید.

ســــــاز زندگــــــی

آهنگ های خدا همیشه زبیا هستند. گوش کن… صدای طبیعت… صدای رودخانه… صدای یک پرنده… صدای تپش قلب یک عاشق… چه دلنواز نواخته شده اند!!! تار دلت نزد خداست… می خواهم از خدا که بزند بهترین پود ها را بر تار وجودتان و بسازد ترانه ای زیبا از سرنوشتتان ….

یه دختر تنها

اگر روزی دلم گرفت یادم باشد که خدا با من است، که فرشته ها برایم دعا میکنند، که ستاره ها شب را برایم روشن خواهند کرد. یادم باشد که قاصدکی در راه است، که بهار نزدیک است، که فردا منتظرم می ماند، که من راه رفتن می دانم و دویدن و جاده ها قدم هایم را شماره خواهند کرد. اگر روزی دلم گرفت یادم باشد که خدای من اینجاست ، همین نزدیکیها و من تنها نیستم.

جهان پاک

شهادت مظلومانه بانوی دو عالم تسلیت باد

پویا

نیکی هنری نیست به امید ِ تلافی احسان به کسی کن که به کار تو نیاید صائب تبریزی

شهید آیت

اداره کننده و آفریننده هستی و......ذات اقدس الهی است توکل بر خدا منشا تمام بهروزی ها[گل]

شهید آیت

سلام شهید نادر مهدوی برادران عزیز و خواهرانِ محترمه! امـروز اسلام با خون انسان‌های پاکدل و معصوم، همچون حسین‌بن علی(ع) و با زحمات شبانه‌روزی رسول اکرم(ص) باقیمانده است. گذشتگان، با جان و همة وجود، از این مکتب دفاع کردند و به ما سپردند. اما امـروز، دشمنانِ قسم‌خوردة ما، فرزندان معاویه‌بن ابی‌سفیان ، به طور مصمّم، عزم نابودی قرآن کریم دارند و راه یزیدبن معاویه را دنبال می‌کنند. امروز دشمن ما صدام نیست؛ امروز دشمن ما حزب بعث نیست؛ اینها عروسک‌های کوکیِ استکبارند و ما دشمنِ واقعی خود را استکبار جهانی، به سرکردگیِ آمریکا می‌دانیم. شرق و غرب، گذشته از اختلافاتِ درونیِ خود، متّحدانه موضعی خصمانه در برابر اسلام گرفته‌اند. بدانید که امـروز، شرافت و عزّت، در سایة جهاد و ایثار و شمشیر است. شهید نادر مهدوی .توسط نیروی دریایی استعمار کثیف آمریکا اسیر و در عرشه ی ناو جنگی «یو. اس. اس. چندلر» آماج شکنجه‌های وحشیانة دشمن قرار می‌گیرد و سینه‌اش با میخ های بلند آهنین سوراخ می‌شود و با شلیک تیرهایی به بازو قلب وسجده گاهش به شهادت می‌رسد مرگ بر آمریکا

khodai

سلام.... ممنون از اپای اموزنده و زیباتون[گل][گل]

حاجیانی

سلام وبلاگ جالبی داری ، ازش خوشمان آمد.نظرت با تبادل لینگ با دوستان چیست؟اگر با تبادل لینک با دوستان موافقی پس یه سری به وبلاگ ما هم بزن، مطمين باش که از بازدید این وبلاگ پشیمان نخواهی شد.اسم وبلاگم:(alirezavarzesh.blogfa.com)می باشد.راست تا یادم نرفتم بگم لطفا نظر یادت نرود. لطفا این معما را هم حل کن: سه نفر برای خرید ساعتی به یک ساعت فروشی مراجعه میکنند. قیمت ساعت ۳۰ هزار تومان بوده و هر کدام نفری ۱۰ هزار تومن پرداخت میکنند تا آن ساعت را خریداری کنند… بعد از رفتن آنها ، صاحب مغازه به شاگردش میگوید قیمت ساعت ۲۵ هزار تومان بوده. این ۵ هزار تومان را بگیر و به آنها برگردان شاگرد ۲ هزار تومان را برای خود بر میدارد و ۳ هزار تومان باقیمانده را به آنها برمیگرداند. (نفری هزار تومان) حال هر کدام از آنها نفری ۹ هزار تومان پرداخت کرده اند . که ۳*۹ برابر ۲۷ میشود این مبلغ به علاوه آن ۲ هزار تومان که پیش شاگرد است میشود ۲۹ تومان هزار تومان باقیمانده کجاست ؟ .... .... ....... افتاد.