خدا

و شما بندگان با آنکه هر نعمت که دارید همه از خداست و چون بلایی رسد به درگاه او پناه جسته و به او در رفع بلا استغاثه می کنید ( 53 ) باز وقتی که بلا را از سر شما رفع کرد گروهی از شما به خدای خود شرک می آورد ( 54 ) ( سوره مبارکه نحل )

/ 21 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عسل

سلام. بله متاسفانه

انسان

سلام...در انتخاب آیات تکان دهنده بسیار سلیقه دارید[گل]ممنون

پویا

ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﻧﯿﺴﺘﻢ ... ﭼﻮﻥ ﺁﻥ ﺧﺪﺍﯾﯽ ... ﮐﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺧﻨﺪﯾﺪﻥ ﮔﻠﻬﺎ ، ﺁﺳﻤﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺎﻧﺪ ... ﺣﺘﻤﺎ ﺭﻭﺯﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻨﺪﻩ ﻣﻦ ﻫﻢ ، ﮐﺎﺭﯼ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺮﺩ ... !

حبابها

گاهی خدا پنجره ها را میبندد و درها را قفل میکند، زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان می آید!

3edna

بسم الله ذکر خداست یعنی خدایا تورا فراموش نکرده ام.

همسفر جاده دلتنگی

قرار نیست باب میل و دلخواه همه باشم چون همه ی آدم ها نیز دلخواه و پسند من نیستن!

بنده خدا

خـــدای خــــوبــــم...!! خطا از مــن است...!! می دانـــــــم...!! از من که سالهاست گفته ام...!! * ایاک نعبد *...!!... اما به دیگران هم دلسپرده ام...!! ... از مـن که سالهاست گفته ام...!! * ایاک نستعین*...!! اما به دیگران هم تکیه کرده ام...!! اما رهایــم نـــکن...!! بیش از همیــــشه دلتنــــــگم...!! به انــــدازه ی تمـــام روزهای نبــــودنم...! امشب ختم حدیث کسا توی وبلاگ ما برقراره خوشحال میشیم توی ختم حدیث کسا شرکت کنید[گل][گل]

یه دختر تنها

سخـــــــــتــی تــنهــایی را وقتـــــی فــــهمیـــدم کــ ــه دیــدم مترسکـــــ بـه کــلاغ میــ ــگویــد: هرچــقدر دوستـــ ــ داری نوکــ بزن فقـــط تنهــام نــذار!!

یه دختر تنها

خداوندا آنچنان دلهایمان را در جویبار زلال رحمتت شستشو ده که هر کجا تردیدی است ایمان، هر کجا زخمی است مرهم، هرکجا نومیدی است امید، و هرکجا نفرتی است عشق جای آن را فرا گیرد ...